Rozstrzygnięcie konkursów świetlicowych: ,,Świat owadów widziany oczami dziecka” oraz ,,Wzorowy Świetliczak” PDF Drukuj
czwartek, 21 czerwca 2018 08:41
 W poniedziałek 18 czerwca w naszej świetlicy spotkaliśmy się, aby rozstrzygnąć ostatni w tym roku szkolnym konkurs manualny:” Świat owadów widziany oczami dziecka” oraz podsumować mijający rok szkolny, którego zwieńczeniem w świetlicy jest wręczenie statuetek WZOROWEGO ŚWIETLICZAKA.

Rozpoczęliśmy od konkursu manualnego. Jury podczas oceny prac brało pod uwagę: ciekawe techniki plastyczne, kreatywność, pomysł, estetykę oraz ogólny wyraz artystyczny. Postanowiliśmy nagrodzić zarówno prace bardzo samodzielne ale również te, w których widać pomocną dłoń waszych najbliższych, a to dlatego, że warto docenić czas który poświęcają Wam rodzice, bo to czas bezcenny, a nas bardzo cieszy fakt, iż rodzice tym samym angażują się w życie świetlicy, że możemy być powodem dla którego razem: rysujecie, malujecie, tworzycie…

Miejsca na podium :

I miejsce: Sandra Gajda- kl. I a

II miejsce: Amelia Sroka - kl. II a

III miejsce: Krzysztof Gierek- kl. I a

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

- Wojciech Skuza- kl. I a

- Władysław Gazda- kl. II a

- Zosia Łatka- kl. II b

- Kornelia Chudziak- kl. III b

- Krystian Chmielewski- kl. III b

- Michał Tworek- kl. III g

- uczniowie kl. III g

Podsumowanie całorocznego konkursu świetlicowego na tytuł WZOROWEGO ŚWIETLICZAKA 2017/2018.

Konkurs trwał przez cały rok szkolny: od września do czerwca. Wybór spośród dzieci uczęszczających systematycznie do świetlicy nigdy nie jest prosty i jednoznaczny. Oceniamy przede wszystkim przestrzeganie przez uczniów wspólnie ustalonych regulaminem Świetliczaka norm postępowania, a więc:

- kulturalne zachowanie w stosunku do innych

- udział w konkursach i imprezach świetlicowych

- koleżeńską postawę

- zaangażowanie w codzienne życie świetlicy.

Ponad to każdego roku staramy się wyróżnić uczniów, którym jeszcze nie udało się takiej nagrody uzyskać. Każdego z dzisiaj wyróżnionych Świetliczaków nie sposób z sobą porównywać. Każdy z Was jest wyjątkowy i na swój sposób wzorowy.

W obecnym roku szkolnym nauczyciele świetlicy postanowili po długich naradach wyróżnić 7 uczniów, którzy dołączą do grona wzorowych świetliczków z ubiegłych lat.

I tak w roku szkolnym 2017/2018 wzorowymi świetliczakami zostali:

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Iga Dziwanowska z kl. I a

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Krzysztof Tafil z kl. II a

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Zosia Łatka z kl. II b

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Kamil Gawroński z kl. III a

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Kornelia Chudziak z kl. III b

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Natalia Masajada z kl. III b

·Â Â Â Â Â Â Â Â  Weronika Masajada z kl. III b

Wszystkim gorąco gratulujemy, zachęcamy do aktywnego udziału w życiu świetlicy w kolejnym roku szkolnym, a póki co życzymy Wam: bezpiecznych, wspaniałych, słonecznych, pełnych przygód i mnóstwa relaksu wakacji.

Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:33