Biegniemy dla hospicjum PDF Drukuj
niedziela, 21 kwietnia 2013 01:00

  21 kwietnia 2013 roku odbyła się w naszej szkole niezwykła akcja pod hasłem "Biegniemy dla hospicjum". Czworo nauczycieli wychowania fizycznego (Przemysław Boroń – pomysłodawca, Beata Malarz, Zuzanna Luty oraz Anna Zaczkowska) dokonało rzeczy spektakularnej – nie dość, że podjęli się biegu 12 – godzinnego, to jeszcze zebrali w jednym miejscu (przed naszą szkołą) rzeszę ludzi o dobrym sercu, którzy poświęcili swój czas i energię dla wspólnego celu, jakim jest budowa stacjonarnego hospicjum im. Św. Tomasza w Sosnowcu.

Nie zawiedli też okoliczni mieszkańcy, którzy, spędzając miło i interesująco czas, dołożyli swą cegiełkę do tego szczytnego celu. To niesamowite wydarzenie dowodzi, jak pełną ciepła i wrażliwości oraz otwartą na ludzkie cierpienie jest społeczność naszej szkoły. Jednak musimy pamiętać, że akcja nie doszłaby do skutku, gdyby nie pomoc wielu ludzi i organizacji spoza naszej placówki, którym składamy wielkie podziękowania. A oto i oni:  Komenda Miejska Policji w Sosnowcu- Wydział Ruchu Drogowego,  Urząd Miejski w Sosnowcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Sosnowcu,  Izba Celna w Katowicach, Straż Pożarna w Sosnowcu, Toyota Konsek Sosnowiec,  Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Sosnowcu, Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych, Wojciech Gawroński -pilot helikoptera, Football Center,    Teatr Zagłębia,  Laserowe Centrum Rozrywki „Laserhouse”, Bawilandia ,, KUBUŚ”, Kino Helios w Sosnowcu,  Agnieszka Chudzicka, SM Hutnik,  JSK EDUKACJA Akademia Muzyki,   Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży Kana,  TAURON MKS Dąbrowa Górnicza,  Akademia Pozytywnego Szkolenia Psów – „DOG i ja”, Sport Poziom 450,  FdZD,  Perfect Move, Ergo HESTIA, REMONDIS sp. z o.o., Piekarnia Gonsior Adam, Cukiernia Halina i Krzysztof Bezak, Cukiernia-piekarnia MACIUŚ, Cukiernia BOLERO, Agencja reklamowa- INFO MAR  Marcin Kocioł, Centrum Usług Drukarskich CUD  Henryk Miler,  Veteran Club VC 19-78 Dąbrowa Górnicza,  Kierowcy z grupy OFF ROAD „Adrenalina Machines,   Decathlon, Castorama, Leroy Merlin, Plejada,  E. Leclerc, Tesco, Bank Przemysłowo-Handlowy, Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o., Klub Studencki Farmacon,  Video Word, Firma handlowa MAŁGORZATA  Małgorzata Kwiecień, Przedsiębiorstwo Handlowe MAJA Mariusz Maciejewski, Księgarnia Musiał Piotr, Sklep ogólnospożywczy Zofia Mastela, Salonik florystyczny JUSTYNA Justyna Kandzia, HANEX PROMOTION.

 

 

Poprawiony: wtorek, 17 września 2013 16:51