Pracownicy Szkoły PDF Drukuj

 

Dyrektor:

mgr Iwona Chęcińska

 

Wicedyrektor:

mgr Regina Korcipa

 

Wicedyrektor:

mgr Renata Maj

 

Wicedyrektor:

mgr Adam Szymonowicz

 

 

Adamska Katarzyna doradca zawodowy
August Beata przyroda, biologia
Bagińska Monika informatyka, wdżr, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca Vb
Banyś Tomasz fizjoterapeuta
Bański Mariusz informatyka, technika
Będkowska Jolanta język polski, wychowawca VIIIc
Białas Elżbieta matematyka
Błach Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIc
Boroń Przemysław wychowanie fizyczne
Bożek Aleksandra język angielski, wychowawca VIIIa
Broda Justyna wychowawca Oddział IV
Brzoska-Gansiniec Monika

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ia
Chaj Aldona edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Ib
Chęcińska- Baran Dorota język polski, wychowawca VIf
Chmielarska Joanna język angielski
Chodzyńska Katarzyna wychowawca Oddział I
Chrzanowska Aneta fizjoterapeuta
Cichoń–Mastalerz Małgorzata język niemiecki, wychowawca IVc
Cieplińska Edyta matematyka, wychowawca VIIIf
Ciepliński Marcin matematyka
Cieślik Katarzyna język angielski
Cieślik Mariusz język polski
Cudak Iwona logopedia
Ćmak-Sławińska Sylwia nauczyciel rehabilitant
Dądela Wioletta religia
Dobras Dorota edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IId
Dorosz Danuta geografia, przyroda, wychowawca IVa
Ferdek Magdalena logopedia
Flak-Gmerska Dorota fizjoterapeuta
Futyma Dorota język angielski, wychowawca VIe
Galicka Dominika psycholog
Godzik Anna język angielski, wychowawca VIIc
Grabowski Jakub fizjoterapeuta
Grzesiak Donata język polski
Grzeszczyk Magdalena edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Ia
Han Hanna edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIb
Hat Bożena matematyka
Hesse-Szymonowicz Agata fizjoterapeuta, koordynator ds. rehabilitacji
Jaszczyk-Szczerba Beata edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIId
Jachna Andrzej plastyka
Jop Małgorzata wychowawca ZRW I
Jurga Aleksandra edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ib
Kaczmarczyk Katarzyna logopedia
Kędzior Małgorzata pedagog
Knapik Violetta język angielski
Kobiela Agnieszka terapia SI
Kołton-Janiga Aneta biologia, chemia, fizyka,
Kołodziejczyk-Nowak Agnieszka historia, wychowawca IVb
Konieczka Ewa logopedia
Korzeń Justyna wychowanie fizyczne
Kowalik Bożena matematyka, wychowawca VIIIb
Kowalska Danuta wychowawca ZRW II
s. Bożena Kurdyk religia
Kubik Dorota język polski, wychowawca VIIa
Kunicka Krystyna biologia
Kuwak-Demczuk Żaneta psycholog
Lackorzyńska Wioletta technika, wychowawca Vf
Leśniczek Barbara matematyka
Leks Elżbieta wychowawca świetlicy specjalnej
Letniowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIa
Łukaszczyk-Cholewa Katarzyna przyroda, historia, wychowawca VIb
Machel Bożena muzyka, wychowawca VIg i VIId
Malarz Beata wychowanie fizyczne
Mart-Dylewska Marta edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Id
Marzec-Siemiątkowska Agnieszka geografia, wychowawca VId
Matuszczyk Beata wychowawca świetlicy specjalnej
Matyja Agnieszka logopedia
Mazurkiewicz Aneta edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIb
Michalak Gabriela kierownik świetlicy ogólnej
Mierzwa Monika fizjoterapeuta
Mleczko Agnieszka rehabilitacja
Moneta Ewa plastyka
Mucha Agata matematyka, wychowawca VIc
Myrta-Kaim Renata język angielski, wychowawca Vd
Niedziela- Jodłowska Barbara edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Id
Nowak Barbara edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Ic
Nowak Dorota edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIb
Nowak Wanda język polski, wychowawca Vc
Nowakowska Anna historia
Nowicka Alicja wychowawca świetlicy
Nycz Magdalena język angielski
Oleszak Małgorzata język polski
Orzelska-Kralewska Bożena pedagog
Osuch-Rychlik Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Id
Pardała Edyta język polski
Parzuchowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIa
Patryarcha Marzena wychowanie fizyczne
Piechulek Joanna historia, WOS
Piekarz Joanna biologia
Rola Dorota religia
Róg Paweł wychowanie fizyczne
Ryng-Kapka Joanna język angielski
Serafin Aleksandra religia, wychowawca VIIIe
ks. Marcin Słodczyk religia
Stach Elżbieta wychowawca ZT IV
Starzyk Joanna matematyka, wychowawca VIIb
Stępień Dorota edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ve
Stochel Teresa matematyka, wychowawca IVb
Suma Helena matematyka, fizyka
Aleksandra Szafrańska język polski
Szarwark Aleksandra bibliotekarz
Szechowicz Aleksandra edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIIa
Szpecht Barbara wychowawca ZT III
Szplitgejber Edyta wychowanie fizyczne
Szymonowicz Małgorzata psycholog
Śmigielska-Środa Joanna wychowanie fizyczne
Świech-Palenta Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIc i VIIId
Wajda-Kurdziel Joanna wychowawca świetlicy specjalnej
Wałowski Szymon bibliotekarz, etyka
Witkowska Agata chemia
Wojnar-Wałowska Karolina edukacja wczesnoszkolna,wychowawca IIa
Wójcik Dariusz informatyka, technika
Wójcik Joanna język polski, wychowawca VIa
Wójcik Magdalena wychowanie fizyczne
Zaczkowska Anna wychowanie fizyczne
Zamojska Monika fizjoterapeuta
Zaród Krzysztof chemia
Zimna Anna chemia
Ziółek Beata edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ic
Żurek Ilona wychowawca świetlicy
 

 

Iwona Balawejder

 

Krystyna Szymanek