5 Porcji warzyw, owoców lub soku PDF Drukuj
image001 Uczniowie klas młodszych już po raz drugi dołączyli do programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. Program  kładzie nacisk na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Hasłem przewodnim II edycji projektu „5 porcji warzyw, owoców lub soku” jest Wielkie Marzenie, jakie posiadają wszystkie dzieci, dlatego wspólne zaangażowanie w promowanie zdrowego odżywiania pomoże maluchom w realizacji ich pragnień w przyszłości. Tylko prawidłowa dieta zapewni dzieciom zdrowie i energię do realizacji marzeń każdego dnia, dlatego tak ważna jest przemyślana edukacja najmłodszych uczniów oraz ich otoczenia, które powinno pokazywać właściwe wzorce. Zadbajmy wspólnie o właściwe kształtowanie odpowiednich nawyków żywieniowych, które zaowocują  w przyszłości.