Bezpieczne wakacje

Samorząd Uczniowski życzy całej społeczności szkolnej udanych i bezpiecznych wakacji. To bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas samych. Bądźmy więc odpowiedzialni również w czasie odpoczynku i relaksu. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Miejmy oczy szeroko otwarte. Unikajmy zagrożeń. Jeśli zajdzie potrzeba, pomagajmy innym.  Drodzy uczniowie, bawcie się dobrze i wracajcie do szkoły zdrowi i wypoczęci 🙂

Bezpieczne Wakacje

Okres przedwakacyjny to bardzo dobra pora na przypomnienie dzieciom i młodzieży zasad bezpieczeństwa w domu i na podwórku. Młodzi urlopowicze mają podczas wakacji dużo czasu wolnego, przebywają w różnych miejscach, bawią się, odpoczywają, ale niestety mogą też być narażane na różnorodne niebezpieczeństwa. W trosce więc o swoich podopiecznych SU SP przygotował i przedstawił w piątek, 22 czerwca krótki program artystyczny dotyczący bezpiecznego spędzania wakacji. Przypomniano również numery telefonów alarmowych i zasady udzielania pierwszej pomocy. Już dziś życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji:)