Witamy w nowym roku szkolnym 2023/2024

Witamy wszystkie dzieci i ich Rodziców w nowym roku szkolnym 2023/2024. Rok szkolny rozpoczyna się 1 września 2023, dzieci przychodzą najpóźniej do godziny 8.20 Dzieci przynoszą podpisany worek (z materiału) ze zmiennym obuwiem na gumowej podeszwie, dzieci najmłodsze dodatkowo ubrania na przebranie (w razie „niespodziewanej przygody”). Ze strony internetowej lub rano w przedszkolu u pań dyżurujących, rodzice mogą pobrać dokumenty upoważniające inne osoby do odbioru dziecka z przedszkola.  Do momentu złożenia upoważnień do odbioru dziecka  przez  inne osoby, dzieci z przedszkola mogą odebrać tylko rodzice. Osoba odbierająca dziecko z przedszkola musi mieć przy sobie dowód osobisty.   Dyrektor i nauczyciele zapraszają Rodziców na grupowe zebrania organizacyjne, które odbędą się: