Ogólnopolski projekt edukacyjny ,,Zabawa sztuką”.

Gr. „BIEDRONKI” wykonały zadanie nr 18, tj. witraż – na wzór twórczości Gerharda Richter’a.

Kolejne zadanie projektowe zrealizowane przez dzieci z grupy ,,BIEDRONKI”- ,,MAGICZNE DRZEWO”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, zabawka dla dzieci i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, zabawka dla dzieci i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, zabawka dla dzieci i tekst „OTSS Magiczne drzewo”
Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo i tekst

Grupa ,,BIEDRONKI” zrealizowała kolejne projektowe zadanie pt. ,,KONSTRUKCJE FREBLOWSKIE”.

Brak opisu.

Grupa ,,BIEDORNKI” przystąpiła do wykonania zadania projektowego pt. ,,POLE KWIATÓW”.

Brak opisu.

GRUPA BIEDRONKI– zrealizowała pierwsze zadanie dot. projektu ,,Kolorowe dźwięki”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, zabawka dla dzieci i tekst

Rozpoczyna się kalendarzowa jesień i grupa Motylki stworzyła piękną pracę w jesiennych barwach. Wykonaliśmy obraz inspirowany twórczością H. Tulleta . Było to kolejne dzieło w ramach projektu „Zabawy sztuką”.

Zabawy i dzieła Motylków inspirowane obrazem Kandinsky’ego „Studium koloru: kwadraty z koncentrycznymi okręgami”- w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Zabawy sztuką”.

Grupa BIEDRONKI zrealizowała pierwsze zadanie z OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO ,,ZABAWA SZTUKĄ”. Inspiracją zajęć był Międzynarodowy Dzień Kropki i instalacje artystyczne Yayoi Kusamy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i uczy się
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i tekst