Egzaminy Cambridge

Z wielką przyjemnością informujemy, że po trzech latach starań podpisaliśmy umowę z British Council w zakresie przeprowadzania egzaminów Cambridge z języka angielskiego w naszej szkole, przez co staliśmy się ich oficjalnym partnerem. Logo widnieje już na naszej stronie.

Wejście do międzynarodowego programu Addvantage umożliwia nam stacjonarne przygotowanie i zdawanie egzaminów na terenie naszej placówki. Dotyczy to egzaminów na wszystkich poziomów dla dzieci i dorosłych z naszej szkoły oraz z zewnątrz. Już na rok 2018 można rejestrować się u nas, pierwsze egzaminy odbędą się w maju, a jako pierwsza podejdzie do YLE Cambridge (dla dzieci) grupa uczniów z klas IV/V. Przygotowaniem dzieci bezpłatnie zajmuje się nauczyciel naszej szkoły p. Magdalena Nycz.

Po świętach odbędzie się spotkanie rodziców z egzaminatorem British Council dotyczące egzaminów Cambridge dla dzieci. Dokładny termin, godzina i numer sali zostaną podane w późniejszym terminie. Osoby chętne i zainteresowane tematem proszone są o kontakt z p. Magdaleną Nycz- koordynatorem programu partnerskiego.

Więcej o egzaminach Cambridge dla dzieci i nie tylko

Więcej informacji o programie:

Ucz się angielskiego i dołącz do nas !