Jubileuszu Hospicjum

7 czerwca  uczniowie Szkoły podstawowej nr 38 w ZSO nr 5 wzięli udział w jubileuszu 25- lecia sosnowieckiego Hospicjum św. Tomasza. Spotkanie było wyjątkowe, Dzieci z klasy 3b miały okazję posłuchać pięknej muzyki oraz wraz z nauczycielami  wziąć  udział w animacjach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. W uroczystości  brały udział także klasy starsze , których reprezentacją byli uczniowie klasy 8b . Spotkanie było wyjątkowo wzruszające , a wystąpienie p. Janka Meli (zdobywcy dwóch biegunów i nie tylko!) zostanie na pewno długo zapamiętane. Odebraliśmy także podziękowania za długoletnią i owocną współpracę, którą dalej będziemy kontynuować . To był piękny czas, serdecznie dziękujemy życzymy dalszych tak wspaniałych jubileuszy!