Karta rowerowa

W tym roku szkolnym do testu teoretycznego na kartę rowerową przystąpiło 93 uczniów. 60 osób test zaliczyło, 29 osób zdało test poprawkowy, 4 osoby testu nie poprawiło. 89 osób przystąpiło do egzaminu praktycznego, który z powodzeniem, ale nie wszyscy za pierwszym razem, uczniowie zdali. Przed egzaminem przeprowadzone zostały zajęcia przygotowawcze z zakresu wiedzy dotyczącej przepisów ruchu drogowego dla uczniów z klasy 4. Przygotowanie do egzaminu, oraz egzamin teoretyczny i praktyczny, a także stosowną dokumentację, przygotowała i przeprowadziła pani Monika Bagińska.

Karta Rowerowa

21 marca 2011 roku chętni uczniowie z klas V pod opieką pani Moniki Bagińskiej wzięli udział w egzaminie na kartę rowerową przeprowadzoną przez policjantów z Sosnowca. Uczniowie mieli okazję obejrzeć też ciekawy występ artystyczny i otrzymali drobne upominki. Egzamin pozytywnie zdał uczeń Kewin Tarnowski. Serdecznie gratulujemy.

Karta Rowerowa

{gallery}karta_rowerowa_2011{/gallery}

Karta rowerowa

Oprócz gratulacji i kart otrzymali również kamizelki odblaskowe i specjalne odblaski na rękę, które, mam nadzieję, przyczynią się do bezpieczeństwa młodych ludzi na drogach. Przypominamy jeszcze raz: bądźcie odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu!

{gallery}rower_2012{/gallery}

Karta rowerowa

W czwartek, 9 czerwca na terenie naszej szkoły odbędzie się praktyczny egzamin na kartę rowerową. O godzinie 10:00 zdawać będą uczniowie z klas specjalnych oraz z klas III sp, które ukończyły 10 lat. Około godz. 10:45 do egzaminu przystąpią uczniowie z klas IV- VI. Kandydatów do zdobycia karty rowerowej prosimy o przyprowadzenie odpowiednio wyposażonych rowerów, przyniesienie kasków. Rowery w czasie lekcji mogą być przechowane w przygotowanym pomieszczeniu szkolnym. Życzymy powodzenia!

{gallery}2015_2016/karta_rowerowa{/gallery}

Karta rowerowa

W roku szkolnym 2017/ 2018 został przeprowadzony egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę rowerowa poprzedzony przygotowaniami na lekcjach i zajęciach dodatkowych. Do egzaminu przystąpiło 60 uczniów. Egzamin teoretyczny zdało 18 uczniów. Do egzaminu praktycznego przystąpiło 11 uczniów i wszyscy zaliczyli go.
Serdecznie gratulujemy, życzymy 'szerokiej drogi’ i prosimy o odpowiedzialność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Przygotowanie i egzamin przygotowała i przeprowadziła p. Monika Bagińska.

Karta rowerowa

W czerwcu chętni uczniowie przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin praktyczny dla osób, które zaliczyły test teoretyczny, zdali wszyscy uczniowie, którzy do niego przystąpili. Gratulujemy tym, którzy zdobyli kartę rowerową i prosimy o rozwagę na drodze. Powodzenia!