Piknik z okazji Dnia Dziecka

W dniu 01.06.br, na placu szkolnym zorganizowany został piknik  z okazji Dnia Dziecka. Nasi wychowankowie z wielką radością powitali panie Dyrektor , które odwiedziły nas z wielkim koszem słodkości. Impreza była doskonałą okazją do integracji  dzieci i nauczycieli. W czasie zabaw, gier i różnego rodzaju aktywności dzieci mogły bawić oraz rywalizować ze sobą: w wyścigach w workach, pokonując sznurkowego pająka, biorąc udział w torach przeszkód i wyścigach jeździków balansujących, rzucając piłkami do celu, chodząc na szczudłach, malując na folii oraz puszczając kolorowe bańki mydlane. Po intensywnym wysiłku fizycznym wszyscy mogli posilić się pysznymi kiełbaskami z grilla. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i kolorowo. Wszyscy dobrze się bawili.