Chyba każdy z nas wie, jak ważna jest profilaktyka w kontekście naszego zdrowia. Mimo tego ciągle powinniśmy tą wiedzę utrwalać, powtarzać, przypominać sobie, poznawać najnowsze badania w tej kwestii. Uczniowie w tym roku szkolnym przygotowali plakaty ilustrujące te zagadnienia. Mam nadzieję, że wszyscy stosujemy w życiu zasady zdrowego stylu życia, bo w ponad 53% nasze zdrowie zależy właśnie od nas. A w konkursie najlepsze okazały się uczennice: Gabriela Galant i Zofia Potoczna. Serdecznie gratulujemy!




