Wiemy, ale i ciągle uczymy się o tym, jak bardzo ważna jest I pomoc przedmedyczna. Pamiętajmy, by nigdy nikogo nie zostawiać bez pomocy. Aby ta pomoc była skuteczna musimy uczyć się i utrwalać konkretne działania potrzebne w różnych sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. W tym też celu miał miejsce w naszej szkole konkurs na plakat ’ I pomoc przedmedyczna- schemat postępowania’, w którym najlepsza okazała się Agata Wierzbińska. Serdecznie gratulujemy!