Wielkanocna cegiełka na rzecz Hospicjum.

Żonkile – kwiaty zwiastujące  nadejście wiosny, ale również  międzynarodowy symbol nadziei, odnowy i witalności, pamięci oraz przebaczenia.  Każdego roku, jesienią świetliczaki sadzą kilkadziesiąt cebulek żonkili w przyszkolnym ogródku. W ramach międzynarodowej akcji: Pola Nadziei, kiedy nasze cebulki zaczęły pączkować, przesadziliśmy je do mini doniczek, tworząc: „ Cegiełki dla Hospicjum”. Za  pozyskane środki, zostały zakupione: owocowe herbaty, kawy cappuccino, smakowe kawy Inka, biszkopty, herbatniki oraz gorzkie czekolady, które trafiły do seniorów, sosnowieckiego hospicjum, idealnie przed zbliżającymi się świętami.

Wszystkim, którzy wsparli naszą szlachetną akcję, bardzo gorąco dziękujemy, życząc radosnych, pełnych rodzinnego ciepła i nadziei Świąt Wielkanocnych.