Wyniki konkursu szkolnego:  „Kot czy pies?”

Konkurs manualny, zorganizowany dla uczniów z klas 1-3,  rozstrzygnięto w przeddzień Dnia Bezdomnych Zwierząt. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone przez naszą gościnię,  wolontariuszkę schroniska dla zwierząt,  Panią Aleksandrę Szczęśniak. Oto wyniki konkursu:

I miejsca zdobyły: Nadia Nocoń  z kl. 3b oraz Emilia Niedziela kl. 3a

II miejsca zdobyli: Julia Matynia  oraz Kacper Sowa, uczniowie  z klasy 2a

III miejsca zdobyły: Nina Olejnik i Natasza Wośko, uczennice klasy 3b

Wyróżnienia specjalne trafiły do: Igi Płatek kl. 2a; Jana Nowaka kl. 1d;  Laury Dukały kl. 3d; Jagody Pietrzyk kl. 3b.

Wszystkie prace uczestników konkursu zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Spośród 40 zgłoszonych do konkursu prac, wyłoniono Specjalną Nagrodę Publiczności. Społeczność szkolna mogła przez pięć dni głosować na jedną z prac, która według ich oceny była najlepsza. I tak głosami publiczności Nagrodę Specjalną otrzymali:

I miejsce: Hanna Żak kl. 2a

II miejsce: Szymon Krakowiak kl. 2c

III miejsce: Gabriela Jasińska kl. 3a

Serdecznie gratulujemy laureatom, dziękujemy zarówno uczestnikom konkursu, jak i całej społeczności szkolnej, która zaangażowała się w głosowanie, dzięki któremu przyznano  Nagrodę Publiczności.