22 czerwca odbyła się Gala Mistrzów, wydarzenie pod patronatem Prezydenta Miasta
Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej Anny Jedynak- Rykały.
W gronie wyróżnionych znalazła się Anna Sowińska z grupy „Zające”.
Serdecznie gratulujemy Ani tego wyjątkowego wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów!
