Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Niekończącej się cierpliwości, pasji i zadowolenia z efektów swojej pracy’ życzyli uczniowie wszystkim Pracownikom Oświaty z okazji ich Święta przypadającego co roku 14 października. Dziękowali też „a układanie w głowie cyferek, literek i innych mądrości…” Życzenia i niespodzianki muzyczne były „wyrazem ich wdzięczności”. A wszystko to uczniowie wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego przedstawili w konwencji znanego programu telewizyjnego 'Koncert życzeń’ w piątkowy poranek. Widzowie obecni na sali gimnastycznej bardzo pozytywnie odebrali przesłanie uczniów i nagrodzili występujących gromkimi brawami.

Jeszcze raz wszystkim pracownikom Oświaty, ale i uczniom składamy najszczersze życzenia prawdziwej wiary w naukę oraz siły i chęci do ciągłego rozwoju, bo przecież człowiek uczy się przez całe życie… I oby ta nauka dawała satysfakcję i mądrość potrzebną każdemu każdego dnia, aby życie stawało się coraz lepsze i coraz piękniejsze i  aby towarzyszyła wszystkim pogoda ducha i poczucie humoru, które nawet pochmurny dzień przeistoczą w słoneczny.