Podczas zajęć dzieci wybrały się w fascynującą podróż po Europie. Poznały najciekawsze zabytki i miejsca znajdujące się w Niemczech
oraz Grecji
. Dowiedziały się wielu interesujących informacji o kulturze, tradycjach i charakterystycznych symbolach tych krajów.
Nie zabrakło również smakowitych doświadczeń! Dzieci miały okazję spróbować greckich przysmaków, takich jak feta, oliwki i chałwa. Nie wszystkie odważyły się na degustację, jednak te, które podjęły wyzwanie, mogły przekonać się, co naprawdę im smakuje, a co niekoniecznie przypadło do gustu.
Wielkie brawa dla wszystkich odważnych degustatorów za otwartość na nowe smaki i kulinarne doświadczenia!




