Rekrutacja do klas 1 w SP38- SERDECZNIE ZAPRASZAMY

SZANOWNI RODZICE!!

Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów do SP38!!!

Naszym najważniejszym zadaniem jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i optymalnych warunków edukacji.

• Chcemy to osiągnąć poprzez kształcenie na wysokim poziomie w nielicznych zespołach, opiekę świetlicową, propagowanie zdrowego trybu życia.
  • Wartością dla nas jest poczucie bezpieczeństwa, tolerancja i zrozumienie potrzeb dziecka w naszej szkolnej rodzinie.

Możemy się pochwalić sukcesami uczniów na szczeblu krajowym, wojewódzkim i regionalnym.

Wszystkie klasy posiadają sieć lokalną, dzięki czemu zajęcia są urozmaicane tablicami multimedialnymi. Podczas zajęć prowadzone są programy autorskie, innowacje pedagogiczne oraz przeróżne projekty edukacyjne.

W szkole przykładamy dużą rolę do rozwoju fizycznego wszystkich dzieci.

Wszyscy uczniowie w ramach zajęć fizycznych korzystają także z basenu w szkole oraz mogą wziąć udział w wyjazdach turystycznych.

Świetlica, każdego dnia dostarcza dzieciom pozna opieką, świetną zabawę. Codziennie jest inna aktywność angażująca dzieci.

Biblioteka jest miejscem zaczarowanym, ponieważ oprócz swoich podstawowych zadań, stwarza dzieciom możliwość rozwijania swoich talentów, dzięki bardzo licznym projektom.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ FACBOOKA ORAZ NA STRONĘ INTERNETOWĄ SZKOŁY!!!