Wyjazd na rewię na lodzie „Przygody Sindbada Żeglarza”

Dnia 29 września dzieci z grupy ,,ZAJĄCE, ,,BIEDRONKI”, ,,SKRZATY”, ,,KOTY”, ,,SARENKI”, ,,WIEWIÓRKI”, wybrały się do Areny w Gliwicach na spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”. Wszyscy z zachwytem oglądaliśmy lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu ponad 40 zawodowych łyżwiarzy z całej Polski. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. Wszyscy byliśmy zachwyceni spektaklem. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Brak opisu.