WYNIKI KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO ,,ZIEMIA W NASZYCH RĘKACH”.

Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny dla przedszkoli z całej Polski pt. „ZIEMIA W NASZYCH RĘKACH”, organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 43 w ZSO nr 5 w Sosnowcu, został rozstrzygnięty.

Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac Komisja Konkursowa przyznała I, II, III miejsce oraz trzy wyróżnienia. Doceniono oryginalność, pomysłowość, samodzielność dzieci przy tworzeniu prac.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

I miejsce: Maksymilian W. z Przedszkola Miejskiego nr 47 w Sosnowcu.

II miejsce: Antonina S. z Gminnego Przedszkola ,,WRÓŻKA”.

III miejsce: Nikodem M. z Przedszkola Miejskiego nr 43 w ZSO nr 5 w Sosnowcu.

WYRÓŻNIENIA:

• Weronika W. z Przedszkola nr 4 w Lublińcu
  • Hanna D. z Przedszkola Niepublicznego ,,BAJKOLANDIA”.
  • Zuzanna K. z Przedszkola Publicznego w Pogrzebieniu.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a udział w nim 15 placówek przedszkolnych działających na terenie Miasta Zamość. Oglądanie prac plastycznych przygotowanych przez małych artystów sprawiło nam wiele radości. Prace są piękne, radosne i pomysłowe. Jesteśmy przekonani,że dzieci włożyły w ich wykonanie dużo serca!

Serdecznie dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom przedszkoli – za zgłoszenie placówek do udziału w Konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką Konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Gratulujemy!